Yüksek Sadakat

Yüksek Sadakat Konseri

Yüksek Sadakat son albümü "IV" ve diğer eserlerini seslendiriyor. Sizde Bu Anı Kaçırmayın!

Grubun oluşturduğu ve düzenlemelerini kendilerinine göre  yapıp dile getirmiş olduğu ''Belki üstümüzden bir kuş geçer'' isimli albüm şarkıları çoğu satış noktalarına ulaşmadan Türkiye deki birçok radyo frekanslarına üst sıralarda olmayı başardı.Bu şekildeki inanılmaz başarılarından sonra  bu grubun 2006 tarihinde yapılan Nielsen müzik ölçüm sıralarında Ülkemizin radyo kanallarında en çok istek alınan ve çalınan parçası olmaya hak kazanmıştır.

Bu Grup ülkemizde Türk Rock müziği alanında uzun seneler hafızalardan silinmeyecek, yazılı olsun görsel basında olsun büyük beğeni kazanarak benimsenmiştir.Prime time şovlardan 19 Mayıs özel olarak yayınlanan yayınlardan ziyade çoğu Televizyon ve radyo  kanallarında canlı yayınlara katılmış olup unutulmayacak anlara imza atmıştır.

Yüksek sadakat 50 den fazla konser etkinliğini 2006 tarihinde vermiştir.2006 senesinin eylül ayında Rock'n Coke 2006 ya katıldı ve ana sahnesini Muse ve Placebo ile birlikte paylaştı.Bu süre zarfında guruba ilgi duyan bihayli kişi oldu.Ülkemizde düzenlenen Altın Kelebek Televizyon ödüllerinde en iyi çıkışı elde eden grup ödülüne layık görüldü.Boğaziçi Üniversitesinde yılın şarkısı ödülü ''Belki Üstümüzden Bir Kuş Geçer''adlı şarkıya verilmiştir.
 İstanbul Fm 2006 IFA Ödülleri ve İstek Vakfı Özel Anatur Oğuz Lisesi'nden Yılın En Başarılı Grubu ve Kemal Sunal Kültür ve Sanat Ödülleri’nde Yılın En İyi Çıkış Yapan Rock Grubu ödülü de dahil olmak üzere 10 tane ödül alamaya hak kazanmıştır.

2006 sonunda Deniz Alemdar ile yollarını ayıran grup, ardından Türkiye’nin en tanınmış Rock davulcularından Alpay Şalt ile çalışmaya başladı.

2007 yılının Ekim ayında vokalist Cemil Demirbakan ile yollarını ayırdıktan sonra Türk Rock Müziği'ne yıllardır gönül veren ve bugüne kadar MFÖ, Bulutsuzluk Özlemi, Fuat Güner gibi bir çok sanatçı ve grupla çalışmış, sesi ve güçlü sahne perfomansıyla tanınan müzisyen Kenan Vural ile çalışmaya başladı.

Şarkı yazarı ve bas gitarist Kutlu Özmakinacı tarafından 1997 yılında temelleri atılan Yüksek Sadakat grubu, kendi adını taşıyan ilk albümünü Ocak 2006'da, ikinci albümü olan ‘Katil & Maktûl’ü Mart 2008’de DMC etiketiyle piyasaya çıkardı. Aralık 2011'de 'RENK KÖRÜ' adını taşıyan albümünü müzikseverlerle paylaştı.Bu albümden yayınlanan 2 video klip 'Sana Aşık Yalnız Ben' ve 'Onlar Bizi Dinlerler' uzun süre radyolarda en çok çalınan şarkı olarak tarihe kazındı. Eylül 2012 tarihinden beri vokalist Kenan Vural'la yollarını değiştirdi. Selçuk Sami Cingi ile eserlerine kaldığı yerden devam ediyor. Kasım 2012 'de stüdyoya girip yeni şarkılarını kaydetmeye başlayan grubun yeni single'ı 'Fener ', 10 Mart 2013 içinde DMC etiketiyle yayınlandı. Fener'in yoğun ilgisi sonucunda Aralık 2013 yılında yeni albüm için kaydedilen "Seninle"yi single olarak piyasaya sürdü. 2014 yılının Mayıs 5'inde yeni albümleri "IV" müziksevenlerin beğenisine sundu.

 1. Yüksek Sadakat (2006)
 2. Katil & Maktûl (2008)
 3. Live It Up (2011)
 4. Renk Körü (2011 )
 5. Seninle (2013)
 6. IV (2014)

28 Nisan 2011 Live It Up

 1. Live It Up Orijinal Versiyon
 2. Live It Up Rueben De Lautour Remix (Radio Edit)
 3. Live It Up Rueben De Lautour Remix (Extended Mix)
 4. Live It Up West Coast Mix
 5. Live It Up Karaoke Versiyon

2013 Fener

2014 Seninle

 1. Seninle Kırmızı Versiyon
 2. Seninle Mavi Versiyon
 1. Belki Üstümüzden Bir Kuş Geçer
 2. Kafile
 3. Aklımın İplerini Saldım
 4. Ben Seni Arayamam
 5. Aşk Durdukça
 6. Haydi Gel İçelim
 7. Kadınım
 8. Katil & Maktûl
 9. Live It Up
 10. Sana Aşık Yalnız Ben
 11. Onlar Bizi Dinlerler
 12. Fener
 13. Seninle
 14. Aşk Toprağı