Bahadır Tatlıöz Konseri

Bahadır Tatlıöz Konseri.

Bahadır Tatlıöz pop müziğin başarılı ismi Gökhan Türkmen ile yaptığı düet ile karşımıza çıkıyor. "Bedende Ruh Yokken" ismini  taşıyan single çalışmasının söz ve müzikleri Bahadır Tatlıöz’e ait. Klibin yönetmenliğine de kendi imzasını atan Tatlıöz, ayrıca birlikte düet yaptığı sanatçı dostu Gökhan Türkmen ile de kamera karşısına geçti. Bu başarılı düet, "3 Adım Müzik" etiketiyle digital ortamda dinleyicilere sunulmuştur. 

Bahadır Tatlıöz 27 Temmuz 1976 İstanbul doğumludur.Sanatçı; piyanist, aranjör ve bestecidir. Müzik hayatına 13 yaşında adım atan Bahadır Tatlıöz Avrupa’da bir çok müzik festivalinde piyanist olarak sahne almıştır.

2005 senesinde Erkan Oğur, Buzuki Orhan Osman ve Cem Aksel gibi önemli müzisyenlerin katkılarıyla, perküsyonist Yasin Bozkurt ile birlikte Çalıjazz adlı albümü çıkartan Bahadır Tatlıöz Orhan Osman ile 2005 Ekim ayında Almanya, Hollanda ve Belçika’da 20 konserden oluşan BUZUKİ, PİANO adlı projenin turnesi olmuştur. ÇALIJAZZ toplumumuzun folklorik müziklerini ve kimliğini öne çıkartmak ve dünyaya tanıtma amacıyla çıkarılan bir albümdür. Bu projeyle halk Türküleri olduğu gibi  orijinalliği bozulmadan jazz tınılarıyla harmanlanarak düzenlendi. Sanatçı 2012 yılında Yıllar adlı albümünü piyasaya sürdü. Gökhan Türkmen ile Bedende Ruh Yokken adlı şarkıya düet yapan Bahadır Tatlıöz Kafam Duman, Beni Yak, Benim değil klip çalışmaları ile son dönemlerde adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

 

Bana dair 2015

Yıllar 2012

Çalıjazz 2005 

Bana Dair 2015 

1. Beni Yak 

2. Kafam Duman

 3. Ayaz 4.Hesap

5.Mahşer Yeri

6.Daha Ne Olsun 

7.Masal 

8.Aşkın Zindanları 

9.Bedende Ruh Yokken 

 

Yıllar 2012 

1.Duy Beni 

2.Yıllar 

3. İçimi Yakan Dilber

4.Hemen Gel

5.İkinci Sonbahar 

Çalıjazz 2005

1.nemrut kız  

2.Cevizin yaparağı 

3.Bolu türküsü 

4.Aman avcı 

5.Kara toprak 

6.Anan varmidur 

7.Yemen türküsü 

8.İzmirin kavakları 

9.Gelin