Jolly Joker İstanbul

Average: 3.9 (38 votes)
 İstiklal Cad. Balo Sok. No:22 Beyoğlu / İstanbul
  0212 249 0749 / 0532 601 1855

Jolly Joker İstanbul, toplam 1000 metrekare kapalı alanda 800 kişilik kapasitesiyle Beyoğlu'nun; altyapı, akustik, hacim, teknik ve servis anlamında en iyi durumdaki performans merkezidir. 

Yeni kadrosu ve yönetim anlayışı ile Jolly Joker İstanbul, 2008 yılının eylül ayından itibaren bar konseptiyle performans mekanı konseptini birleştirmiştir. Türkiye'nin en değerli ve ünlü sanatçılarının sahne almasının yanında yeni albümü yayınlamış sanatçı ya da cover projeleri yapan müzik gruplarına da sahnesinde yer vermektedir. 

Jolly Joker İstanbul;

  • Sigara içilebilir üstü açılır/kapanır alan 
  • Performans salonu, 
  • VIP asma kat olmak üzere 3 bölümden oluşmaktadır. 

Jolly Joker İstanbul, son 3 yılda 700'den fazla performans sergilemiş ve 220.400'den fazla misafir ağırlamıştır. 

Taksim Meydanı'nda Atatürk Kültür Merkezi'nin hemen yanında bulunan Trafik Vakfı'na ait olan 500 araçlık otoparkı kullanabilirsiniz. Ayrıca Taksim Evlendirme Dairesi önünde de 100 araçlık bir otopark bulunmaktadır. Sıraselviler Caddesi üzerinde de özel otoparklar mevcuttur.

Taksim'e geliş için metro hattından veya son durağı Taksim olan toplu taşıma araçlarından faydalanabilirsiniz. Jolly Joker İstanbul, İstiklal Caddesi üzerinde Galatasaray Lisesi'ne gelmeden sağ kolda bulunan Halk Bankası'nın yanından girdiğiniz Nevizade Sokağı'nın sonundadır.