Beyoğlu Mask Bar

Average: 4.4 (7 votes)
 Şht. Muhtar, Bekar Sk. No:8, 34435 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye
  0212) 244 1238

2007'de Beyoğlu denince akla ilk gelen olmak hedefi ile yola çıkan Beyoğlu Mask Bar, geçen zamana baktıktan sonra bu amaçlarına ulaştıklarını görebiliriz. Haftanın tüm günleri canlı müzik ile Mask Live Music Club olarak Beyoğlu’nda alternatif müzik sunarak sabahın ilk saatlerine kadar eğlence meraklılarını eğlendiriyor. Hergün gece yarısından itibaren 04:30′a kadar R&B / Soul Funk/  Rock / Pop tarzında gruplar ile canlı müzik keyfine doyacaksınız.

Gece yarıısı başlayan ve sabah'ın ilk ışıklarına kadar süre müzik keyfinin yanında her hafta 22:00′da başlayan birbirinden farklı grup ve sanatçıların konserleri ile farklı müzik lezzetlerini de Beyoğlu Mask Bar 'da keşfedebilirsiniz. Ayrıca müzik dinlemek yerine dostları ile sohbet etmek isteyenler için de uygun bir mekan, kapı önündeki sıcak muhabbet köşesi sizi bekliyor.

Mete Şener (Yönetmen):

Mask ayrıcalıklı bir mekan, benim mekanım. Her gece mutlaka canlı müzik olması ve iyi müzik olması buranın müdavimlerini mutlu ediyor. Benim en büyük keyfim burada dostlarımla olmak. Mask bir aile gerçekten. Bunu başka bir mekanda asla hissetmedim.. İyi ki varsın Mask.

Hakan Gümüştargaç

Adeta evimizin salonu gibi. Hiçbir yerde bu kadar çok eğlenmiyorum. Sıcak, samimi,elit bir ortam.Her zaman her daim Mask’tayım.

Kaliteli müzik eşliğinde eğlenmek isteyenler için güzel bir mekan.